KONTAKT

Har du spørgsmål er du velkommen til at kontakte os

Information

Da vi er et firma som har stor fokus på vores kunder og den gode service, så kan du altid kontakte os. Vi står parat til at hjælpe. Er du interesseret i at få et uforpligtende tilbud, så skal du blot tage fat på os.

Adresse

autoCentrum A/S
Ellegårdvej 2
6400 Sønderborg

Kontakt info

Tlf: +45 7445 8000
CVR 16744204

Medarbejdere

Preben Davidsen
Indehaver/salg

preben@autocentrum-biler.dk
Tlf: +45 2347 9429

Arne N. Sørensen
Indehaver/Værksted

arne@autocentrum-biler.dk
Tlf: +45 2443 9787

NYT ANSIGT
SÆLGER
Lau Patrascu
Lager

lau@autocentrum-biler.dk
Tlf: +45 7445 8000


Hanne Lore Iversen
Bogholder

hannelore@autocentrum-biler.dk
Tlf: +45 7445 8000

 

Alexander Wind
Værksted

alexander@autocentrum-biler.dk
Tlf: +45 7445 8000

Hauke Hüllemann
Master Tekniker

hauke@autocentrum-biler.dk
6400 Sønderborg

Flemming Jakobsen
Tekniker

flemming@autocentrum-biler.dk
6400 Sønderborg

Allan Hansen
Tekniker

autoCentrum A/S
6400 Sønderborg

Marian Udrea
Tekniker

autoCentrum A/S
6400 Sønderborg

Lasse Christensen
Lærling

autoCentrum A/S
6400 Sønderborg


Mads
Service team

autoCentrum A/S
6400 Sønderborg


Thomas Davidsen
Service team

autoCentrum A/S
6400 Sønderborg


Jacob Davidsen
Service team

autoCentrum A/S
6400 Sønderborg


Adresse

autoCentrum A/S
Ellegårdvej 2
6400 Sønderborg

Kontakt os

autoCentrum A/S
Tlf: 7445 8000
CVR 16744204

Værksted

Man - Tors: 7:30 - 16:00
Fredag: 7:30 - 14:00
Lørdag & Søndag: Lukket

Salgsafdeling

Man - Fre: 8:00 - 17:00
Lørdag: Åben efter aftale
Søndag: 13:00 - 16:00